Nr katalogowy: 31

William SMITH-COLLINGWOOD (1815-1887)

Nr katalogowy: 31

Żniwa

akwarela, papier; 21 x 34,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Collingwood Smith
estymacja: 2 800 - 3 300 zł