Nr katalogowy: 29

Willem II VAN DORT (1905-c.1995)

Nr katalogowy: 29

We wsi

olej, płótno; 59,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: W v Dort.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł