Nr katalogowy: 25

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 25

Patrol Ułanów Wołyńskich, 1961

olej, płótno; 48 x 71 cm;
sygn. i dat. l. d. Mesjasz 1961.
estymacja: 6 300 - 7 000 zł