Nr katalogowy: 3

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 3

Portret siostry artysty, Bronisławy, 1928

akwarela, papier; 49 x 34,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Lusławice / […] / Jacek Malczewski 1928.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł