Nr katalogowy: 361

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 361

Bez tytułu, 2006

brąz patynowany, cement; wys. 46 cm, szer. 30 cm;
sygn. i dat. na udzie: … / 2006 (nieczytelnie).
estymacja: 10 000 - 12 000 zł