Nr katalogowy: 350

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

Nr katalogowy: 350

Spokój domowy, 1960

akwarela, pastel, papier żeberkowy; 58 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 3 400 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł