Nr katalogowy: 348

Krzysztof WOJTAROWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 348

Portret afrykańskiego chłopca

olej, płótno; 40 x 24 cm;
sygn. l. d.: K. Wojtarowicz
estymacja: 2 600 - 3 200 zł