Nr katalogowy: 338

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 338

Bez tytułu (613), 2021

akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz ’21;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł