Nr katalogowy: 315

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 315

Kobietom, 2020

olej, płyta; 70 x 89 cm;
sygn. i opisany u dołu: 2020/ 70 x 90 "Women" Cz. Romanowski;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł