Nr katalogowy: 313

Ewa ZAWADZKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 313

Ściany świata, 2023

akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EWA / ZAWADZKA / „ŚCIANY ŚWIATŁA” / - 11 / 2023.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł