Nr katalogowy: 311

Henryk GOSTYŃSKI (ur. 1960)

Nr katalogowy: 311

Parkan, 1997

technika autorska, wosk, olej, emulsja na tekturze, podwójna szyba w ramie drewnianej 4,5 cm; wymiar pracy: 97 x 68 cm, wymiar z oprawą: 114 x 84 cm;
sygn., da
estymacja: 9 500 - 11 500 zł