Nr katalogowy: 305

Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)

Nr katalogowy: 305

Kolaż, 1957

technika własna, papier, płótno; 97 x 64 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z.ARTYMOWSKA / COLLAGE 1957.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł