Nr katalogowy: 709

Karol Jerzy LILPOP (czynny od ok. 1810, firma do ok. 1850)

Nr katalogowy: 709

Puzderko

srebro próby 12 częściowo złocone cechowane; waga 132 g.
Warszawa, lata 20. XIX w.
estymacja: 3 700 - 4 300 zł
Cena oferowana 3 500 zł