Nr katalogowy: 606

Nr katalogowy: 606

Wazon secesyjny, w typie Loetz-Witwe

szkło półprzeźroczyste, barwione proszkami w masie, iryzujące, oprawa platerowa;
Austro-Węgry, pocz. XX w.
estymacja: 2 600 - 2 900 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł