Nr katalogowy: 4

Nr katalogowy: 4

Sygnet z herbem hrabiów Szembek

kompozycja srebra i miedzi; pole pieczętne: 1,5 x 1,2 cm.
Polska, XIX/XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł