Nr katalogowy: 1

Nr katalogowy: 1

Szkatułka na biżuterie obrotowa, z ośmioma schowkami na wycinku koła

konstrukcja drewno sosnowa, okleina zróżnicowana, intarsja, okucia mosiężne, aksamit bordo (z wgłębieniami na biżuterię).
Europa Zachodnia?, 1 ćw. XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 4 400 zł