Nr katalogowy: 333

Anna GRUSZCZYŃSKA (ur. 1964)

Nr katalogowy: 333

Nakładająca się rzeczywistość, 1997

olej, płótno; 180 x 220 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Nakładająca się / rzeczywistość / Anna / Gruszczyńska / 1997.
estymacja: 19 000 - 22 800 zł