Nr katalogowy: 328

Damian BĄK (ur. 1991)

Nr katalogowy: 328

David Javorsky (Topolowa 23/5), 2016

olej, płótno; 200 x 130 cm;
opisany na odwrocie: DAMIAN BĄK 2016;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł