Nr katalogowy: 319

Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 319

Far-Infrared radiation, 2021

akry, płótno; 100 x 200 cm;
sygn. na odwrocie: 2021 / PK (monogram) / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / 100 X 200 CM, ACRYLIC ON CANVAS / "Far-Infrared radiation"
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł