Nr katalogowy: 313

Wojciech CIEŚNIEWSKI (ur. 1958)

Nr katalogowy: 313

Zapach kobiety, 2023

olej, płótno; 180 x 101,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Autor: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / Tytuł: O PIĘKNIE - ZAPACH KOBIETY / Cykl.: / Techn. Wym.: OL. PŁ
estymacja: 25 000 - 30 000 zł