Nr katalogowy: 307

Bogumiła TWARDOWSKA-ROGACEWICZ

Nr katalogowy: 307

Zielona energia, 2021-2022

akryl, płótno; 150 x 120 cm
sygn. l. d.: B.Tw.Rm.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł