Nr katalogowy: 841

Zegarmistrz PILLARD a TROYES (czynny XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 841

Zegar kominkowy z amorkiem i postacią kobiecą

brąz złocony, emalia, szkło, stal; wys. 28 cm, szer. 31 cm, głęb. 11,5 cm.
Francja, Troyes, k. XVIII w.
estymacja: 22 000 - 26 000 zł