Nr katalogowy: 122

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 122

W polu, 1929

olej, płótno;46 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. KORECKI / 1929
estymacja: 6 500 - 7 500 zł