Nr katalogowy: 346

Janina PAWLUK-NOWAKOWSKA (1914-1986)

Nr katalogowy: 346

Sarajewo (Jugosławia), 1966

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Janina Pawluk Nowakowska 1966 / Sarajewo/ Jugosławia;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł