Nr katalogowy: 342

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 342

Podhale, 1976

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Krzyształowski 1976;
estymacja: 3 000 - 3 200 zł