Nr katalogowy: 326

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 326

Para, 2015

olej, akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. p. d.: Andrzej / KASPRZAK, dat. i opisany l. g.: PARA / 2015;
estymacja: 3 000 - 3 700 zł