Nr katalogowy: 324

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 324

Bagażowy - Lagueman, 2019

olej, collage, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cz. Romanowski 2019;
estymacja: 8 500 - 10 000 zł