Nr katalogowy: 317

Alfred ABERDAM (1894-1963)

Nr katalogowy: 317

Kompozycja

olej, płótno; 61 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: Aberdam;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł