Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy: 245
Nike 1916 roku
olej, tektura, 91,5 x 73 cm;
sygn. l. d: Wlastmil Hofmann
olej, tektura, 91,5 x 73 cm;
sygn. l. d: Wlastmil Hofmann
Na odwrocie napis (autorski?) - Nike, owalny
stempel magazynu przyborów malarskich Róży
Aleksandrowicz z ul. Basztowej w Krakowie.
Na krzyżu widniejąca data 1916.