Witold ZACHAREWICZ (1929-1987)
Nr katalogowy: 237
Chryzantemy
olej, płótno, 76 x 60 cm;
sygn. p. d.: Zachar
olej, płótno, 76 x 60 cm;
sygn. p. d.: Zachar
Na odwrocie na krośnie malarskim napis: Art. mal. Witold
Zacharewicz - CHRYZANTEMY II 1979