Nr katalogowy: 742

Nr katalogowy: 742

Lampa naftowa

Anglia, Londyn-Birmingham, firma Richard Evered and Co Lmtd.; korpus porcelanowy - Francja, z sygnaturą naśladującą Sevres; k. XIX w.