Nr katalogowy: 716

Nr katalogowy: 716

Karabela polska, tzw. kostiumowa, w pochwie, z rapciami i pasem

Kraków, lata 70. XIX w. (cechy probierni krakowskiej po 1866, inicjały złotnika „EK”).