Nr katalogowy: 419

Mariola ŚWIGULSKA (ur. 1961)

Nr katalogowy: 419

Puszystość na złotej łące - Dyptyk, 2022

akryl, szlagmetal, płótno; 80 x 60 cm (wymiar każdej z prac)
sygn. p. d.: Mariola Świgulska (dalsza część nieczytelna) / 2022
estymacja: 1 600 - 1 900 zł