Nr katalogowy: 346

Teodor ZAWADZKI (1928 - ?)

Nr katalogowy: 346

Bez tytułu, 1988

olej, płótno; 82 x 82 cm;
sygn. i dat. p. d.: TZAWADZKI '88.
estymacja: 4 600 - 5 500 zł