Nr katalogowy: 341

Jan Ryszard LIS (1935-1997)

Nr katalogowy: 341

Architektura II, 1990

akryl, technika mieszana, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: Jan Ryszard Lis (ryta);
estymacja: 12 500 - 15 000 zł