Nr katalogowy: 335

Karolina FYDA (ur. 1997)

Nr katalogowy: 335

Przed burzą, 2022

akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Karolina Fyda / "Przed burzą" / 100 x 70 cm / AKRYL / 2022.
estymacja: 4 000 - 4 700 zł