Nr katalogowy: 333

Dawid ZDOBYLAK (ur. 1993)

Nr katalogowy: 333

A my nie chcemy uciekać stąd, 2022

olej, płótno; 60 x 55 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: DAWID ZDOBYLAK / OLEJ NA PŁÓTNIE / " A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ / STĄD, oraz oznaczenie autorskie wraz z da
estymacja: 2 900 - 4 000 zł