Nr katalogowy: 330

Mikołaj KOCHANOWSKI (1916-1987)

Nr katalogowy: 330

Obraz II, 1979

olej, płótno; 100 x 82 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MIKOŁAJ KOCHANOWSKI / KRAKÓW, DZIERŻYŃSKIEGO 21c/6 / "OBRAZ II" / TECH: OLEJ / WYM: 100 X 82 / ROK WYK.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł