Nr katalogowy: 327

Matylda WILAM

Nr katalogowy: 327

Autostrada I, 2022

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: MWilam / 2022;
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł