Nr katalogowy: 319

Kinga PIWOWARCZYK (ur. 1970)

Nr katalogowy: 319

W starym kinie, 1994

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Kinga Piwowarczyk.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł