Nr katalogowy: 312

Łukasz ZBROJA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 312

Anselm Kiefer jako K., 2022

olej, akryl, spray, kreda, tusz, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Łukasz Zbroja / „Anselm Kiefer jako K” / ’22.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł