Nr katalogowy: 616

Nr katalogowy: 616

Konsola z bazyliszkiem

majolika, farby podszkliwne, szkliwo ołowiowe;
40 x 28 x 27 cm; nie sygnowana.
Włochy, ośrodek nieustalony - Urbino?, XVIII/XIX w. - XIX w.?
estymacja: 4 000 - 4 800 zł