Nr katalogowy: 603

Firma BOCHEMIA

Nr katalogowy: 603

Karafka z korkiem i 6 kieliszków do wina

szkło przezroczyste, złocone;
Czechy, Bochemia, XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł