Nr katalogowy: 48

Henryk BARANOWSKI (1932-2005)

Nr katalogowy: 48

Hel, 1969

olej, płyta; 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: H. Baranowski / Hel 1969
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł