Nr katalogowy: 41

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 41

Martwa natura z owocami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na karton; 25 x 34 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz (ołówkiem).
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł