Nr katalogowy: 30

Monogramista SK, XX w.

Nr katalogowy: 30

Plac Krasińskich w Warszawie, 1915

ołówek, sepia, papier; 24 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 19 SK (monogramem ujętym w prostokąt) 15.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł