Nr katalogowy: 3

Auguste Pierre RENOIR (1841-1919)

Nr katalogowy: 3

Paysage - Riviere, 1910

olej, płótno naklejone na deskę; 11,3 x 10,2 cm;
sygn. p. d.: R (faksymile)
estymacja: 330 000 - 380 000 zł