Nr katalogowy: 1

Józef BRANDT (1841-1915)

Nr katalogowy: 1

Fragment z obrazu "Jarmark w Bałcie"

olej, płótno; 49 x 60,5 cm; napis p. d.: JB (monogramem);
na odwrocie naklejka z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych
estymacja: 130 000 - 150 000 zł