16 marca 2023

Aukcja: 16 marca 2023 (czwartek), godz. 19.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

SALON WYSTAWIENNICZY ONLINE

Kontakt w sprawie ofert:

Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Stanisław KONIECZNY (1925-1950)

351
Bukiet polnych kwiatów olej, płótno; 69 × 98,5 cm
sygn. l. d.: Konieczny;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

Renata BONCZAR (ur. 1953)

352
Port, 2004 olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: RENATA BONCZAR;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł

Mateusz GIL, XX/XXI w.

353
Łaknienie głębi, 2020 akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: M.Gil;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Mateusz GIL, XX/XXI w.

354
Niemyśl myśli, 2022 akryl, płótno; 110 x 80 cm;
sygn. p. d.: M.Gil.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)

355
Kompozycja, 1996 olej, płótno; 87 x 79 cm;
na odwrocie opis autorski: Andrzej / Niedoba / "Kompozycja 96"./ 100 x 80.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Andrzej NIEDOBA (ur. 1960)

356
Nikifor, 2016 olej, płótno; 61 x 47 cm;
sygn. p. d.: NIEDOBA;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)

357
Smog nad Wisłą, 2021 olej, płótno; 120 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)

358
Wieczór, 2021 olej, płótno; 100 x 70 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)

359
W poszukiwaniu siebie, 2021 olej, płótno; 100 x 60 cm;
sygn. l. d.: Sevastianova;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

360
Lookin' thru broken glass", 2017-2020 olej, płótno; 37 x 52 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 700 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

361
Policzanka, 2022 olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / POLICZANKA 2022 / OIL ON CANVAS / 100x120 CM.
estymacja: 5 300 - 6 400 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

362
Gaga, 2022 olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / GAGA 2022 / OIL ON CANVAS / 120x100 CM
estymacja: 5 300 - 6 400 zł

Magdalena GRAFIN VON WALDERDORFF, XX / XXI w.

363
Bez tytułu olej, technika własna, płótno; 130,5 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: MAGDALENA GRAFIN / VON WALDERDORFF oraz dedykacja na krośnie malarskim.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

364
Pejzaż z księżycem olej, płótno; 91 x 86 cm.
Obraz przed konserwacją
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Michał GŁOWACKI (ur. 1982)

365
Cisza, 2023 akryl, płótno; 80 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Michał Głowacki / "Cisza" / 2023.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Krzysztof CIESIELSKI (ur. 1953)

366
Oglądajacy TV, 2002 olej, płótno; 99,5 x 84,5 cm;
sygn. l. d.: K. Ciesielski;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

367
Pejzaż z torami kolejowymi olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1930)

368
Sztorm, 2009 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. śr. d.: STANI. P. KRUPIŃSKA 2009.XI;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Władysław WALCZAK-BANIECKI (1934-2011)

369
Pasterze malarstwo na szkle; 35 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Walczak;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Wanda ZALEWSKA-MACEDOŃSKA (1929-2013)

370
Carpe diem, 1976 olej, płótno; 35 x 27 cm;
sygn. w obrębie kompozycji l. d. pinx. Wanda;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Jan KARWOT (ur. 1936)

371
Wzburzone morze, 1982 olej, płyta; 35,5 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Karwot 82.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

Jan BETLEY (1908-1980)

372
Miasteczko, 1974 olej, płótno; 55 x 65,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Betley 74.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Eustachy WASILKOWSKI (1904 -1977)

373
Pejzaż olej, płótno; 52 x 60 cm;
sygn. p. d.: EWasilkowski.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Mirosław RUSINEK (ur. 1976)

374
Południe, 2017 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: MR (monogram wiązany);
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Mirosław RUSINEK (ur. 1976)

375
Lesbos - Mitylene, 2018 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Rusinek;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Mirosław RUSINEK (ur. 1976)

376
Port - Wschód, 2018 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Rusinek;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Mirosław RUSINEK (ur. 1976)

377
Brzeg - oranż, 2018 olej, płótno; 80 x 90 cm;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Mirosław RUSINEK (ur. 1976)

378
Włoski poranek, 2014 olej, deska; 50 x 65 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Teresa WALLIS-JONIAK (ur. 1926)

379
Nad rzeką w dole, 2015 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 15;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł

380
Arles, 2014 olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 14;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł

381
Nad Morzem Śródziemnym III, 2010 olej, płótno; 65 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis-J / 10;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł

382
Gordes, 2011 olej, płótno; 66 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d.: T.Wallis.J / 11;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Cena oferowana 4 200 zł

383
Uliczka, 2015 akwarela, papier; 29 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Teresa Wallis-Joniak / 2015 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł

Arkadiusz Tomasz SUPRYN (ur. 1952)

384
Pejzaż - Kłodzko, 2012 olej, płótno; 45,5 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: T.Supryn;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

385
Pan Ilo, ok. 1952 olej, tektura; 76,5 x 53 cm (w świetle autorskiej oprawy);
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

386
Scena z teatru Cricot olej, sklejka; 42 x 35 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

387
Salwator w jesieni, lata 50. XX w. olej, płótno; 64 x 77 cm;
na odwrocie naklejka Towarzystwa Sztuk Pięknych w Krakowie.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

388
Egzotyka Sulejowa, 1955 olej, płótno; 63 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: HenWójcik 55;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

389
Kobieta z parasolką olej, płótno; 77 x 55 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Marta LIPOWSKA (ur. 1978)

390
Kawiarenka II, 2014 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: MLipowska;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

Adam BOJARA (ur. 1949)

391
Gdańsk, 2000 akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A.Bojara;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

Wiktor ZIN (1925-2007)

392
Buchara, 1970 węgiel, pastel, papier barwny; 48,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wiktor Zin / 1970 / Buchara (flamastrem).
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Wiktor ZIN (1925-2007)

393
Motyw architektoniczny piórko, tusz lawowany, papier; 30,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wiktor Zin (długopisem).
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Wiktor ZIN (1925-2007)

394
Szkic głowy mężczyzny tusz, papier; 26,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wiktor Zin.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Edward DWURNIK (1943-2018)

395
San Francisco inkografia, papier; 40 x 30 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: EDwurnik (ołówkiem), nakład l. d.: 10/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

Edward DWURNIK (1943-2018)

396
Zurych inkografia, papier; 30 x 40 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: EDwurnik (ołówkiem), nakład l. d.: 6/100 (ołówkiem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

397
She stops Folly serigrafia, papier; 55,5 x 40,5 cm (zadruk), 72,5 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. p .d.: Olbiński (ołówkiem); nr l. d.: 32/350 (ołówkiem
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

398
Midsumer Marriage serigrafia (inkografia), papier; 76 x 60 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Olbiński., nakład: l. d.: 108/350
estymacja: 1 200 - 1 400 zł