Nr katalogowy: 339

Edward HARTWIG (1909-2003)

Nr katalogowy: 339

Fotograf, lata 50. XX w.

fotografia czarno-biała, analogowa, papier fotograficzny; 43,5 x 22 cm;
sygn. l. d.: EH. (flamastrem);
estymacja: 4 000 - 5 500 zł